צבעי הקשת והצלילים

אחד המסרים החשובים שקראתי אי פעם הוא זה: אם אי פעם רצית להסתובב בידיעה שעיניך נראות נהדר, אתה יכול. אבל אם אתה לומד להכיר אותם, אל תוסיף אותם לרשימת החששות והדאגות שלך ביופי.

אם יש חפץ זר בעין שלך, הרופא שלך יסיר אותו, ואם הריסים שלך צומחים פנימה, הם יגדלו פנימה.

אם טיפות העיניים המנוגדות אינן מביאות להקלה מתמשכת

יש טוניקות מרשם שרופא העיניים שלך יכול לרשום. אם אתה מכניס מוצר בטעות ישירות לעיניך, עליך לפנות מיד לרופא עיניים. במקרה של דלקת הלחמית, הגורמת להשקיית העיניים, הרופא שלך עשוי להעדיף לחכות כשבוע כדי לראות אם הבעיה נפתרת באנטיביוטיקה. ואם אי פעם תראה טונות של צפים מופיעים, אולי אחרי הבזק של אור, עבור לרופאי העיניים בהקדם האפשרי.

אם אתה חושב שעיניך מתגרדות

עדיף לפנות מיד לרופא העיניים, מכיוון ששריטות יכולות להיות מודלקות בקלות. אם אתה מגלה כי נוזל הדמעות בעיניים או גירוי אינו תקין, עליך להסיר את עדשת המגע ולבדוק זאת בדמעות, קרעים או חריגות. במקרה של דמעות וגירויים מתמשכים, חשוב להתייעץ עם רופא עיניים, מכיוון שלמעונאי עדשות מגע יש סיכון גבוה יותר לזיהום.

כאן

דם נכנס לזגוגית והנקודות הן התפיסה החזותית של הדם בעיניים. כאשר הרשתית מתנתקת, רק נקודות קטנות נראות לעין. אם זה קורה לך, יש לך מעט מאוד זמן לתקן את זה לפני שאתה מת, או שאתה מתעוור בשתי העיניים. זהו סימן לכך שהרשתית שלך התנתקה מגב העין ומתנתקת משני צידי העין וגורמת לך להיות עיוור.

משרד רופא עיניים בשירות מלא בגרינוויל ובמזרח צפון קרוליינה

White Eye Associates PA מוביל בתחום ניתוחי קטרקט ושבירה, ומציע ניתוח LASIK מתקדם לחולים שסומכים על ראייתם בלבד. אנו מחויבים לסייע למטופלינו להשיג ראייה אופטימלית ובריאות העין על ידי שינוי חייהם.

הליך ה- WhiterEyes (r) הוא טכניקה שיכולה לטפל בכתמים חומים, דימום והצהבה של העיניים. הומור זגוגי (לרוב רק זגוגית) הוא הג'ל הצלול הממלא את הפער בין הרשתית לעדשה ועוזר לשמור על צורת העיניים העגולה.

ככל שאתה מתבגר, זה מתקלקל ומרחף על הזכוכית לאורך זמן. הג'ל הוא תערובת של שני סוגים של קולגן, האחרון מורכב בעיקר מרשתות של חומצה היאלורונית וקולגן.

אתה יכול להשתמש בחתיכת צמר גפן ספוגה במים סטריליים

כדי לנקות את העיניים שלך, אבל אם אתה עצירות, איפור יכול להיכנס לבלוטות שלך ו sties להיות נפוץ יותר. צריך להרתיח מים סטריליים, אז וודאו שהם מקוררים לפני שאתם טובלים את צמר הגפן בתוכם.

ויטמין C יכול להועיל מאוד להבהיר את העיניים מכיוון שהוא יכול לעזור למנוע מגופים זרים להיכנס לעיניים

התייבשות עלולה לגבות את עיניכם, לכן שתייה מרובה של מים חשובה ביותר. אם אתה שותה תה המכיל קפאין, התאם כוס ממנו עם כוס מים כדי לפצות על התייבשות.

Baylor Scott & White Optical מציעה לכם את האפשרות לרכוש משקפי ראייה ממבחר של מאות מסגרות בהתאמה אישית. עדשות מגע רשת לבנות יכולות לשמש גם במגוון צבעים להשלמת התחפושת שלך, כמו אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום ושחור.

השוק העולמי של עדשות מגע נאמד ב -6.1 מיליארד דולר

ואילו שוק העדשות הרכות בארה"ב נאמד ב -2.1 מיליארד דולר. עדשות מגע הן תותבות עיניים המשמשות למעלה מ -150 מיליון אנשים ברחבי העולם ומשמשות לתיקון הראייה אצל אנשים עם אובדן ראייה, ניוון מקולרי, גלאוקומה, רטיניטיס פיגמנטוזה ומחלות אחרות.

WebMD מסביר כי צמיחת הקרנית נפגמת אצל אנשים המבלים זמן רב בחוץ

וזה מצידו אחראי לתסמינים לא נעימים רבים, כולל כאבי ראש, בחילות, סחרחורות, כאבי עיניים, כאבי ראש וכאבי עיניים. אם אתה נקרע פתאום, היזהר מכיוון שזה עשוי להסביר מדוע זה קורה. אם זה קורה, אתה עלול להיחשף ליותר מדי אור שמש או מעט מדי מים בעדשות המגע שלך.

הספר WhiterEyes (r) מראה לך כיצד הטיפול בו יעזור להראות עיניים לבנות ובהירות יותר

המטרה היא לשפר את מראה אזור העיניים ולשפר את הראייה, שמסתתר על ידי עפעפיים צנוחים. קנו בגדים לבנים כדי שלא תחשפו לעירום מביש וקנו משחות עיניים לשים על העין כדי שתוכלו לראות. אתה יכול להתלבש אבל לא לקנות בגדים לבנים כי זה גורם לכאבים בעיניים.

אם דחיסה חמה אינה משפרת את גודל הבליטה או עדיין מכאיבה

עליך לפנות לרופא עיניים כדי לבדוק אם יש צורך בטיפול נוסף. אם לעדשה יש סדק או סדק והמים נעצרים, זרוק אותו מהר ככל האפשר. הרופא ישתמש בצינור על מנת להבטיח שתעלת הניקוז מ- canaliculus לחלק הפנימי של העין תהיה צרה אך לא חסומה לחלוטין, כך שניתן יהיה לפתוח אותה מחדש.

כתיבת תגובה